Akumulator Varta

Produkty VARTY montowane są w milionach samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i przyczep kempingowych. Każdy akumulator to efekt ciężkiej pracy inżynierów. Akumulatory zapewniają długą żywotność i niskie koszty eksploatacji – cechy te znajdziesz we wszystkich produktach od zaawansowanej linii Start-Stop po profesjonalne produkty do zastosowań motorowodnych. Wybierając markę VARTA, zyskujesz najwyższą jakość i nowoczesną technologię.

Innowacja – innowacyjne akumulatory pozwalają na oszczędności paliwa w samochodach z funkcją Start-Stop. Wyprodukowane przy 20% mniejszej emisji gazów cieplarnianych zapewniają nie tylko pewny rozruch silnika, ale także skutecznie zmniejszają zużycie paliwa.

Wysoki poziom usług – odwiedź warsztat współpracujący z marką VARTA®, aby uzyskać usługę wymiany akumulatora na najwyższym poziomie.

Bogata historia – marka może poszczycić się historią sięgającą ponad 130 lat. Akumulatory są montowane fabrycznie przez największych producentów samochodów i cieszą się zaufaniem kierowców na całym świecie.

W ofercie ALCOR posiadamy akumulatory Varty z serii SILVER i BLUE, akumulatory Start-Stop, a także do pojazdów ciężarowych i motocykli.