O nas

Firma ALCOR Business Partner powstała w 2000 roku.
Specjalizujemy się w handlu hurtowym oraz detalicznym. W naszym asortymencie można znaleźć szeroką gamę renomowanych marek olei silnikowych, przekładniowych, hydraulicznych, motocyklowych, rolniczych jak również specjalistycznych olei do kosiarek czy łodzi. W sprzedaży posiadamy różnego rodzaju płyny samochodowe: chłodnicze, hamulcowe, do wspomagania. W naszej ofercie znajdują się również kosmetyki, filtry, wycieraczki, żarówki oraz wszelkiego rodzaju chemia samochodowa. Posiadamy duże doświadczenie w sprzedaży oraz doborze akumulatorów do samochodów osobowych, ciężarowych, skuterów i motorów oraz łodzi. Jesteśmy autoryzowanym serwisem gwarancyjnym akumulatorów marki Exide, co świadczy o dużej wiedzy na temat budowy oraz działania akumulatorów.
Od kilku lat jesteśmy wiodącym importerem olei GM/Opel zapewniając naszym Klientom dostęp do wysokiej jakości produktów w przystępnej cenie. Na bieżąco reagujemy na potrzeby rynku i staramy się wprowadzać nowe produkty. Stawiamy na rozwój i realizację zapotrzebowań.
Współpracę hurtową prowadzimy z największymi na polskim rynku odbiorcami. Nasze produkty dostarczamy do hurtowni, sklepów oraz warsztatów motoryzacyjnych. Posiadamy doświadczenie w realizacji dużych zamówień oraz długich kontraktów.
W naszych sklepach można uzyskać fachową poradę, pomoc w doborze oleju czy montażu akumulatora. Zapewniamy najwyższą jakoś produktów i profesjonalną obsługę. Nasi pracownicy posiadają dużą wiedzę oraz doświadczenie. Oprócz stałego asortymentu naszych sklepów na życzenie Klienta zamawiamy części i akcesoria samochodowe.
Na chwilę obecną posiadamy 7 sklepów stacjonarnych ale wciąż się rozwijamy.
Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy.

logo Alcor