Olej Mobil

Mobil™ brał udział w rozwoju motoryzacji na długo przed powstaniem pierwszego samochodu napędzanego silnikiem spalinowym. Od pierwszego lotu braci Wright do uruchomienia stacji kosmicznej, od pierwszych samochodów po najnowsze bolidy, oleje Mobil sprawiają, że miliony pojazdów uzyskują doskonałe osiągi. Mobil™ zapewnia szeroki asortyment olejów silnikowych.

Mobil 1 to oleje silnikowe dostępne na całym świecie, przewyższają wymagania najnowszych standardów obowiązujących w branży i wyznaczanych przez producentów pojazdów. Na przykład, charakterystyki odpowiednich klas olejów Mobil 1 spełniają lub przewyższają europejskie normy ACEA i API Service SN / CF, jak również odpowiadają rygorystycznym standardom OEM oraz posiadają dopuszczenia producentów samochodów, i tak na przykład – Mobil 1 ESP X3 0W-40 posiada aprobatę Mercedes Benz w zakresie wymagającej specyfikacji 229.52 oraz Porsche C40.

Mobil Super™, to rodzina olei silnikowych klasy premium zapewniających sprawdzoną ochronę, która utrzyma samochód w sprawności na dłużej. Posiada ona aprobatę wiodących producentów pojazdów, takich jak VW, Ford, Peugeot oraz Opel, która stanowi gwarancję działania wydłużającego życie silnika oraz wyjątkowo skutecznej ochrony przed jego zużyciem.

Oprócz olei z serii Mobil 1 i Mobil SUper w naszej ofercie znajdą Państwo oleje przekładniowe.